Kompletní výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.
Starší dorost – krajský přebor 8.4.
Kostelec/Častolovice – Červený Kostelec/Česká Skalice 1:1 (0:0), PK 3:4
Branky: 65. Ježek
Sestava: Jiroušek – Oberreiter (84. Pelc), Kytlík, Forche, Šimerda (61. Bečka) – Trejtnar (80. Boháč), Bartoš (46. Andrys), Sameljak (46. Andrys), Cvejn, Ježek – Žídek (61. Kapucián)
Stadion: Kostelecká Lhota Rozhodčí: Filip
Zápis z utkání na IS.fotbal zde
Starší žáci – krajská soutěž 7.4.
Kostelec/Častolovice – Roudnice/Kunčice 0:7 (0:4)
Branky: 🙁
Sestava: Holanec – Sejkora, Jirsa, Jireš, Bělka, Štěpánek, Izák, Hovorka, Leimer, Šupler, Rojek, Doskočil, Poledno, Hájek, Tichý, Žežule J.
Stadion: Častolovice Rozhodčí: Tobiška
Zápis z utkání na IS.fotbal zde
Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Jičín 7.4.
Kostelec/Častolovice – TJ Slovan Broumov 1:0 (0:0)
Branky: 39. Šupler, 40. Hojný
Kostelec/Častolovice – SK Jičín 0:4 (0:2)
Branky: 🙁
Sestava na turnaji: Tichý – Hlaváček, Kokish, Lingr, Žežule J., Beneš, Hojný, Podolský, Poledno, Šreibr, Šupler
Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Lípa nad Orlicí 8.4.
Kostelec/Častolovice "B" – Lípa nad Orlicí 3:2 (1:1)
Branky: Kuzba 3x
Kostelec/Častolovice "B" – TJ Velešov Doudleby 0:2 (0:1)
Branky: 🙁
Kostelec/Častolovice "B" – TJ Start Ohnišov 3:1 (0:1)
Branky: Štěpánek 2x, Havel
Sestava na turnaji: Cejpek – Plocek, Sládek, Havel, Kuzba, Hájek, Izák, Kačmička, Vondráček, Štěpánek, Kopecký
Starší přípravka – krajský přebor – turnaj Jaroměř 8.4.
Kostelec/Častolovice – Jaroměř/Stěžery 14:7
Branky: Bolehovský 3x, Šreibr 3x, Hodný 3x, Beneš Michal 2x, Vik, Horák, Lux
Kostelec/Častolovice – Chlumec/RMSK 14:10
Branky: Beneš Michal 3x, Kolář 3x, Švandrlík 2x, Šreibr 2x, Diviš 2x, Bolehovský, Lux
Sestava na turnaji: Vik – Horák, Šreibr, Švandrlík, Bolehovský, Beneš Marek, Beneš Michal, Kolář, Lux, Diviš, Mikysa, Hodný, Myšák, Stříteský
Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Borohrádek 8.4.
Kostelec/Častolovice "B" – Baník Vamberk 0:4 (0:1)
Branky: 🙁
Kostelec/Častolovice "B" – TJ Loko Borohrádek 0:6 (0:4)
Branky: 🙁
Kostelec/Častolovice "B" – TJ Start Ohnišov 0:1 (0:0)
Branky: 🙁
Sestava na turnaji: Kopsa – Klapal, Kuzba, Nývlt, Svátek, Šeda, Šlaj, Čtvrtečka
Mladší přípravka – okresní přebor – volný víkend