Muži A tým KP – 9. kolo

So 7.10. 16:00, FK Chlumec n. Cidlinou – FK Kostelec "A" 1:3 (1:2)

Branky: 30. Klouda, 44. Řehák, 65. Cvejn J.

Sestava: Ikizgül – Klouda, Krupka, Kaplan, Jedlička – Řehák (90. Plocek M.) – Cvejn M. (87. Šrámek), Klapal, Říha, Cvejn J. (89. Kvasnička) – Švandrlík (70. Hašek)

Diváků: 120

Zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam na TVcom zde

Komentář – David Homoláč, FK Chlumec:

"Vyšel nám začátek utkání, ale zhruba od dvacáté minuty se hosté zlepšili a začali nás, na těžkém terénu, přehrávat a lépe kombinovat. Do půle tak zápas otočili. I po přestávce byl Kostelec lepší a zaslouženě dotáhl zápas do vítězného konce. My jsme sice bojovali, ale fotbalovost byla tentokráte na straně hostí."

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Domácím v úvodu vyšla standardní situace – krásný centr a ještě hezčí hlavička otevřela skóre. To bylo však od Chlumce všechno. Celý zápas jsme měli míč výrazně častěji na kopačkâch a soupeře jasně přehrávali. Dobře jsme kombinovali a především ve druhém poločase měli obrovské množství gólových šancí. Po delší době tak vezeme z Chlumce tři body. Chválím celý tým i trojici rozhodčích."

1:1 Klouda

1:2 Řehák