Muži A tým KP – 7. kolo

Ne 24.9. 16:30, TJ Sokol Třebeš – FK Kostelec "A" 0:2 (0:2)

Branky: 31. Klapal, 34. Šrámek

Sestava: Ikizgül – Šrámek, Krupka, Kaplan, Jedlička – Klapal – Cvejn M. (90. Plocek M.), Klouda, Říha, Cvejn J. (86. Kvasnička) – Švandrlík (67. Hašek)

Zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam na TVcom zde

Komentář – Vl. Krykorka, TJ Sokol Třebeš:

"První poločas z naší strany bez šťávy, a hlavně bez přesnosti. Soupeř nás přehrával ve většině činností a zaslouženě vedl. V druhém poločase jsme postupně přebírali taktovku hry, ale do nebezpečného zakončení jsme se příliš nedostávali. Nejhorší je , že mimo bodů jsme ztratili také další zraněné hráče."

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Utkání rozhodla vyšší kvalita. Hrálo se sice na velmi těžkém terénu, ale především v prvním poločase jsme na hřišti jasně dominovali. Jsem rád, že jsme tento náročný zápas ve zdraví přežili, chválím celý tým za nasazení a fotbalovost, která byla dnes jasně na naší straně."