Muži A tým – přátelské utkání

St 1.8. 18:00, 1.FC Žamberk – FK Kostelec "A" 0:5 (0:1)

Branky: Brandejs J. 2x, Bonny 2x, Zajíček 

Sestava 1. poločas: Ikizgül – Kollár, Kvasnička, Kaplan, Jedlička – Cvejn J., Klapal, Vodička, Cvejn D., Plocek L. – Zajíček

Sestava 2. poločas: Ikizgül – Šrámek, Kvasnička, Klapal, Jedlička – Vodička, Přikryl, Brandejs J., Ježek, Plocek M. – Bonny

Stadion: Žamberk

Muži B tým – pohár OFS

Ne 29.7. 15:00, SK Solnice "B" – FK Kostelec "B" 0:4 (0:0)

branky: 68. Kubíček, 70. a 86. Šeda, 78. Ježek

sestava: Kozel – Johanides, Bartoš, Hochmann, Forche – Plocek L., Kubíček, Přikryl (59. Plocek M.), Ježek – Sychra (46. Šeda), Brandejs J. 

diváků: 50

stadion: Solnice rozhodčí: Jindáček – Halamka, Holoubek

zápis z utkání na IS.fotbal zde

fotogalerie z utkání p. Reichl zde

Muži A tým – pohár KFS

So 28.7. 17:00, TJ Velešov Doudleby – FK Kostelec "A" 0:5 (0:2)

branky: 10. Cvejn M., 13. Řehák z pen., 78. 85. a 89. Zajíček

sestava: Matoušek – Vodička (46. Šrámek), Klapal, Kaplan, Jedlička – Cvejn M., Řehák, Říha (46. Kvasnička), Kollár (53. Plocek L.), Cvejn J. (61. Cvejn D.) – Zajíček

diváků: 200

stadion: Doudleby rozhodčí: Stieber – Steklík, Valihora

zápis z utkání na IS.fotbal zde

komentář – Marek Mazura, Velešov Doudleby:

"Zasloužené vítězství hostů."

komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"První ostrý zápas nám výsledkově vyšel, ne vše bylo ideální, ale těžkých uplynulých 14 dnů jsme zakončili splněnou povinností. Díky soupeři za férové derby a pěkně připravené hřiště."

Muži A tým – přátelské utkání

St 25.7. 17:30, SK Vysoké Mýto – FK Kostelec "A" 2:2 (1:2)

Branky: Zajíček 2x

Sestava 1. poločas: Ikizgül – Kadavý M. (Cvejn D.), Klapal, Kaplan, Vodička – Cvejn M., Říha, Řehák, Kollár, Cvejn J. – Zajíček

Sestava 2. poločas: Ikizgül – Vodička, Klapal, Kaplan, Cvejn M. (Kollár) – Cvejn J. (Ježek), Řehák, Říha (Jedlička), Plocek L., Brandejs J. – Zajíček (Bonny)

Stadion: Vysoké Mýto 

Muži A tým – přátelské utkání

So 21.7. 18:00, FK Kostelec "A" – TJ Luže 0:2 (0:0)

Branky: 58. Koukal, 69. Kroutil

Sestava: Matoušek – Kadavý, Krupka, Kaplan, Vodička, Klapal, Cvejn M., Říha, Brandejs J., Bonny, Kollár, Cvejn J., Cvejn D., Přikryl, Sameljak, Ježek

Stadion: Albrechtice nad Orlicí 

Referát z utkání na stránkách TJ Luže zde

Letní příprava dospělých

Tréninkový plán pro první týden:

den datum čas sraz hřiště
Pondělí 16.7. 18:00 17:45 TJ – Kostelec – výběh
Úterý 17.7. 18:00 17:45 TJ – Kostelec – výběh
Středa 18.7. 18:00 17:45 TJ – Albrechtice – hřiště
Pátek 20.7. 18:30 18:15 TJ – Albrechtice – hřiště
Sobota 21.7. 18:00 17:00 PU – Luže (hř. Albrechtice)

Program přípravných utkání a poháru A týmu:

den datum čas soupeř stadion
sobota 21.7.2018 18:00 PU – Luže Albrechtice
středa 25.7.2018 17:30 PU – Vysoké Mýto Vysoké Mýto
sobota 28.7.2018 17:00 Pohár – Doudleby Doudleby
středa 1.8.2018 18:00 PU – Žamberk Žamberk
so / ne 4.8.2018 ?? Pohár / PU ??
sobota 11.8.2018 17:00 MU – Jaroměř Albrechtice

Program přípravných utkání a poháru B týmu:

den datum čas soupeř stadion
neděle 29.7.2018 15:00 Pohár – Solnice "B" Solnice
neděle 5.8.2018 17:00 PU – Dražkovice Dražkovice
sobota 11.8.2018 17:00 MU – Zdelov Zdelov

Kompletní los 1. kola okresního poháru zde

Domácí hřiště pro podzim 2018

Muži A tým – krajský přebor

Stadion Albrechtice – úřední začátek sobota 17:00

Muži B tým – okresní přebor

Stadion Zdelov – úřední začátek neděle 17:00

Starší dorost – krajský přebor

Stadion Kostelecká Lhota – úřední začátek sobota 10:30

Starší žáci – krajský přebor

Stadion Častolovice – úřední začátek sobota 15:00

Soupeři našich týmů v sezóně 2018/19

Muži A tým – krajský přebor

SK Libčany, SK Jičín, TJ Jiskra Hořice, RMSK Cidlina Nový Bydžov, FK Jaroměř, FK Vysoká nad Labem, TJ Červený Kostelec, FC Spartak Rychnov, TJ Sokol Třebeš, TJ Lázně Bělohrad, FK Chlumec nad Cidlinou, FC Slavia Hradec, FC Vrchlabí, SK Dobruška, SK Sobotka

Muži B tým – okresní přebor

TJ Sokol Černíkovice, TJ Start Ohnišov, FC Zdelov 1963, TJ Lokomotiva Borohrádek, TJ Sokol Lukavice, TJ Sokol Žďár nad Orlicí, TJ Kostelecká Lhota, TJ Sokol Deštné, TJ Sokol Křivice, SK Petrovice, TJ Baník Vamberk, SK Dobruška B, FC Spartak Rychnov B

Starší dorost – krajský přebor

TJ Slovan Broumov, TJ Slavoj Předměřice nad Labem, FC Nový Hradec Králové, FC Spartak Rychnov, FC Vrchlabí, FC Slavia Hradec, SK Týniště nad Orlicí, Nová Paka/Stará Paka, FK Jaroměř, TJ Sokol Stěžery, MFK Nové Město, Červený Kostelec/Hronov, TJ Lokomotiva Borohrádek

Starší žáci – krajský přebor

TJ Červený Kostelec, Hoříněves/Předměřice, FC Spartak Rychnov, Javorka/Miletín, TJ Jiskra Hořice, FC Nový Hradec Králové, Olympia HK/Kratonohy, SK Jičín, Jaroměř/Černilov, TJ Slovan Broumov, Vrchlabí/Trutnov B, MFK Nové Město, SK Vysoké Mýto

Muži A tým – mistrovské utkání

Ne 17.6 17:00, TJ Jiskra Hořice – FK Kostelec "A" 1:0 (0:0)

Branky: 🙁

Sestava: Matoušek – Vodička, Krupka, Kaplan, Šrámek – Cvejn M., Kvasnička (59. Cvejn D.), Klapal, Kollár – Hašek (59. Plocek L.), Cvejn J.

Diváků: 200

Stadion: Hořice – Gothard Rozhodčí: Vítek – Buchta, Škoda

Zápis z utkání na IS.fotbal zde Záznam utkání na TVcom zde

Komentář – Josef Vydra, TJ Jiskra Hořice:

"Závěrečný zápas výsledkově i herně vyšel. Opět jsme si potvrdili, že s kvalitním soupeřem dokážeme držet krok a když hráči splní co se po nich chce, tak se výsledek dostaví. Za vybojovanou výhru pochvala všem hráčům a teď se připravit na další ročník."

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Dnes to bylo především o první brance, tu vstřelili domácí a byť jsme nehráli špatně, něco tomu chybělo. Utekla nám i díky tomu "bedna", ale o to zas tolik nejde – sezona se povedla, věřme, že jsme nastartovali úspěšné období, všem velké poděkování a co nejklidnější letní přestávku."

Gól domácích na youtube zde