Náchod — Kostelec A

Út 31.5. 18:00, Náchod – Kostelec A 0:0 (0:0) pen. 3:4

Sestava: Matoušek – Kadavý (87. Sameljak), Řehák, Kaplan, Šrámek – Cvejn, Krupka, Kvasnička, Plocek L, Brandejs (83. Plocek M) – Přikryl (81. Hochmann)

Zápis z utkání zde

Záznam utkání na TVcom zde

Michal Malý, vedoucí mužstva (domácí):
Co je platné, že jsme měli celý zápas převahu, byli jsme herně lepší, hosté měli za celé utkání dvě šance, ve kterých nás podržekl brankář. Naše neproměněné šance nás stály body a v penaltách to byla loterie, kterou lépe zvládli hosté.
Krupka Pavel – trenér (hosté):
Domácí sice měli více ze hry, ale my jsme šli 3x úplně sami na branku. V prvním poločase si domácí prakticky nevytvořili vůbec nic. Do dvou vyložených šancí se dostali v posledních 20 minutách, kdy nám již došly síly. Musím kluky pochválit, v sestavě, ve které jsme přijeli jsme odehráli dobrý zápas a Náchod mě osobně zklamal.

Datum Čas Soutěž Sezóna
31.5.2016 18:00 Krajský přebor mužů 2015/16