Rychnov — Kostelec A

Ne 30.10. 14:30, Rychnov – Kostelec A 2:3 (2:3)

Branky: 12.Říha, 14. a 38.Hašek

Sestava: Rolejček – Krupka (66.Kozel), Klapal, Kaplan, Šrámek – Cvejn, Klouda, Plocek L. (79.Hochmann), Kvasnička, Říha – Hašek (84.Plocek M.)

Zápis z utkání zde  foto zde

Záznam utkání na TVcom zde

Jan Čermák, trenér (domácí):
Žádné stromy nerostou až do nebe. Dnes jsme se o tom přesvědčili a naše série výher byla ukončena. Škoda smolné první dvacetiminutovky, pak jsme již soupeře přehrávali, ale bez výraznějšího gólového přídělu… Smutníme z prohry, ale nakonec samá pozitiva – dobrý catering, dobrý soupeř, dobří rozhodčí, hodně dobrý fotbal a výborní fanoušci. Takže musíme pracovat dále a můžeme být v budoucnu spokojeni. Budeme bavit sebe a fanoušky fotbalem. Sportu zdar a fotbalu zvlášť… 🙂
Miroslav Umlauf, člen výboru (hosté):
Byť se nám poslední kola výsledkově nevydařila, špatně jsme nehráli a věřili, že právě prestižní derby s Rychnovem nám může vyjít. Do zápasu jsme vstoupili aktivněji než domácí a zaslouženě se dostali do dvoubrankového vedení. Domácím se podařilo do poločasu snížit, když jsme opět doplatili na malý důraz ve vápně. Druhý poločas byl na těžkém terénu spíš o vůli, Rychnov se však do vyložené šance nedostal a my tak slavíme 4. vítězství z derby v řadě! Velké díky hráčům za parádně odbojovaný zápas!

Datum Čas Soutěž Sezóna
30.10.2016 14:30 Krajský přebor mužů 2016/17