Slavia HK — Kostelec A

So 15.10. 10:15, Slavia HK – Kostelec A 3:1 (0:0)

Branka: 81.Klouda

Sestava: Rolejček – Krupka (71.Marek), Řehák, Kaplan, Šrámek – Plocek, Klouda, Klapal, Říha – Švandrlík, Hašek (78.Kvasnička)

Zápis z utkání zde  foto zde

Záznam utkání na TVcom zde

Josef Pleskot – trenér (domácí):
Zápas na měkkém hřišti se spoustou osobních soubojů byl náročný pro hráče i rozhodčí. Po bezbrankovém poločase jsme šli do vedení po brance Linharta, ale soupeř deset minut před koncem vyrovnal. Snaha našich hráčů o vítězství byla odměněna po nádherné brance Michala Hlouška, který nakonec přidal i třetí branku z penalty. Chválím hráče za kolektivní výkon až do samotného konce utkání.
Pavel Krupka – trenér (hosté):
Naivně jsme si mysleli, že se fotbal vyvíjí k lepšímu, ale rozhodčí ani nevím jak se jmenuje a ani to vůbec nechci vědět, nám ukázal jak jsme naivní. Během měsíce nás tento arogantní borec potřetí zařízl jak králíky a o tom, že to bylo úmyslně není vůbec žádných pochyb. Jen tak dál !!!

Datum Čas Soutěž Sezóna
15.10.2016 10:15 Krajský přebor mužů 2016/17