Č. Kostelec — Kostelec A

Ne 2.10. 16:30, Červený Kostelec – Kostelec A 1:0 (0:0)

Sestava: Rolejček – Krupka (80.Marek), Řehák, Kaplan, Šrámek – Kvasnička (72.Cvejn), Říha, Klapal, Klouda – Hašek (60.Plocek), Švandrlík

Zápis z utkání zde  foto zde

Záznam utkání na TVcom zde

Josef Macek, vedoucí mužstva (domácí):

Dnes se u nás představil velmi kvalitní soupeř, který nás od začátku zápasu nepouštěl k naší hře. Ve 25 min. jsme špatně sehráli situaci 3 na 2 a sami se vystavili do postavení mimo hru.Do konce prvního poločasu jsme ještě neproměnili dvě vyložené šance.Celý druhý poločas jsme měli více ze hry, ale paradoxně hosté v 75 min. nastřelili brankovou konstrukci.Nám se podařilo udeřit v 83 min. po závaru ve velkém vápně, kdy hlavou vsítil gól Petrů. Přejeme brzké uzdravení zraněnému Báďovi Štelzigovi.
Pavel Krupka – trenér (hosté):
I přes porážku musím dnes svým hráčům poděkovat. Myslím, že jsme odehráli dobré utkání a domácím jsme byli až na úvodních 15 minut 2.poločasu vyrovnaným soupeřem. Utkání by myslím slušela remíza.

Datum Čas Soutěž Sezóna
2.10.2016 16:30 Krajský přebor mužů 2016/17