Chlumec — Kostelec A

So 17.9. 17:00, Chlumec – Kostelec A 3:2 (0:2)

Branky: 27.Řehák z pen, 35.Říha

Sestava: Rolejček – Marek, Řehák, Kaplan, Šrámek – Novák (83.Švandrlík), Klapal, Kvasnička (83.Plocek), Říha – Klouda, Hašek

Zápis z utkání zde

Záznam utkání na TVcom zde

Petr Průcha – trenér (domácí):
Opět vybojované vítězství, nevyšel nám moc první poločas, byli jsme zbytečně upjatí a nepřesní a hlavně jsme nebyli aktivní dopředu. Po pauze jsme přeskupili řady, zlepšili pohyb a výsledkem toho bylo otočení skóre a po heroickém výkonu velice cenná výhra. Potlesk od diváků po zápase byl zasloužený a patřil všem aktérům tohoto klání.
Pavel Krupka – trenér (hosté):
Já dnes nebudu ani nic hodnotit, abych někomu neublížil. Jen řeknu, že utkání, které mělo proti tomuto soupeři skončit pohodovým vítězstvím 0:3 skončilo prohrou 3:2. Ať si to každý nechá projít svou hlavou, co pro náš společný úspěch, který byl nadosah udělal.

Datum Čas Soutěž Sezóna
17.9.2016 17:00 Krajský přebor mužů 2016/17