Jaroměř — Kostelec A

Ne 28.8. 17:00, Jaroměř – Kostelec A 3:2 (2:2)

Branky20.Klouda, 27.Novák

Sestava: Rolejček – Mlynář, Klapal, Kaplan, Šrámek – Říha, Krupka (69.Marek), Kvasnička (57.Plocek), Cvejn (25.Novák) – Klouda, Hašek

Zápis z utkání zde

Záznam utkání na TVcom zde

Roman Kyral, trenér FK Jaroměř (domácí):
Dnes jsme měli špatný vstup do zápasu a po 30ti minutách jsme zaslouženě prohrávali. Ve 40. minutě se nám povedla pěkná akce po pravé straně a Horák snížil, a hned minutu nato bylo vyrovnáno. Vstup do 2. poločasu byl z naší strany o mnoho lepší a otočili jsme zápas v náš prospěch. Závěr zápasu jsme v úmorném vedru ubojovali silou vůle, za což bych chtěl klukům poděkovat a smeknout před nimi.
Pavel Krupka – trenér (hosté):
Začali jsme výborně. Hned v první minutě jsme měli kopat penaltu a hrát proti 10, ale jen rozhodčí Dujsík to neviděl. Pak jsme vedli 2:0, ale ani to nestačilo. Domácí snížili a po faulu na našeho hráče domácí vyrovnali. Ve druhé půli šli domácí lacině do vedení. Na konci utkání jsme bohužel 3x selhali ve 100% šancích. Dnes jsme při vší úctě k soupeři 3 body ztratili a velkou měrou se na tom podílel “rozhodčí” Dujsík.

Datum Čas Soutěž Sezóna
28.8.2016 17:00 Krajský přebor mužů 2016/17