Kostelec A — Nový Bydžov

So 4.6. 17:00, Kostelec A – Nový Bydžov 0:2 (0:1)

Sestava: Matoušek – Mlynář (46. Kozel T), Řehák, Kaplan, Šrámek – Cvejn, Krupka, Kvasnička, Plocek L (78. Hochmann), Kadavý (21. Brandejs) – Přikryl (82. Sejkora)

Zápis z utkání zde

Záznam utkání na TVcom zde

Pavel Krupka – trenér (domácí):
I když se hráči snažili a bojovali, tak to dnes na soupeře nestačilo. Měli jsme za nerozhodného stavu velikou šanci, ale bohužel ji neproměnili a hosté šli z protiútoku do vedení. Bohužel už nemáme ani s kým hrát, máme zraněné a i ti kteří nastupují, tak polovina není fit. Po shlédnutí videozáznamu musíme konstatovat, že obě branky padly z ofsajdových pozic !
Vladimír Blažej, trenér RMSK (hosté):
“Co jsme o soupeři věděli, to se potvrdilo. Velmi slušná defenzívní práce, zkušenost opor Řeháka a Kaplana, snaha o aktivní napadání a brejky. Očekávali jsme taktickou bitvu, kterou může rozhodnout první gól, což se nakonec i stalo. Zápas měl koření, byla to taková dobrá fotbalová klobása s hořčicí, křenem a občas i pepřem. Nakonec 10 minut před koncem přišel náš druhý, nutno říci, že diskutabilní druhý gól, čímž bylo definitivně rozhodnuto.”

Datum Čas Soutěž Sezóna
4.6.2016 17:00 Krajský přebor mužů 2015/16