Č. Kostelec — Kostelec A

Ne 22.5. 17:00, Červený Kostelec – Kostelec A 3:1 (2:0)

Sestava: Matoušek – Mlynář, Řehák, Kaplan, Šrámek – Cvejn, Klapal, Krupka (84. Sameljak), Kadavý (51. Brandejs) – Švandrlík (46. Kvasnička), Přikryl (72. Plocek)

Záznam utkání na TVcom zde

Zápis z utkání zde

Jan Hubka – asistent trenéra (domácí):
Do zápasu jsme vstoupili nervózně, asi pod tíhou zodpovědnosti. To se projevilo v prvních 5 minutách, kdy jsme si nepřihráli a přežili velkou šanci hostí. Ta nás probrala a začali jsme přebírat otěže zápasů do svých rukou. Vedení 2:0 po poločase bylo ošidných, což se potvrdilo, když jsme inkasovali branku na začátku druhého poločasu. Povedeným brejkem jsme ale ihned odpověděli a stav 3:1 jsme již pohlídali do konce zápasu. Děkujeme hráčům za přístup i za odehraná dvě utkání za víkend.
Pavel Krupka – trenér (hosté):

Tato porážka mě mrzí, protože jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Co mě mrzí ještě víc, je zranění dalších dvou hráčů a vyloučení Klapala. Což byl podle nás velký omyl jinak mého oblíbeného rozhodčího.

Datum Čas Soutěž Sezóna
22.5.2016 17:00 Krajský přebor mužů 2015/16