Muži A tým KP – 10. kolo

Ne 15.10. 16:00, FC Vrchlabí – FK Kostelec "A" 2:2 (2:1), pen. 5:4

Branky: 30. Řehák, 72. Klouda

Sestava: Ikizgül – Klouda, Krupka (50. Hašek), Kaplan, Jedlička – Cvejn J., Řehák, Klapal, Cvejn M., Šrámek (58. Kvasnička) – Švandrlík

Diváků: 215

Zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam na TVcom zde 

Komentář – Roman Fictum, FC Vrchlabí:

" V dnešním zápase jsme body opravdu vydřeli. Na začátku jsme měli dvě tutovky, ale bohužel jsme je neproměnili. Nakonec bojovnou hrou jsme dvakrát vedli, ale soupeř, který hrál takticky i kombinačně velmi dobře, vždy vyrovnal. V závěru jsme se dostali i pod tlak, ale remízu jsme již udrželi. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější i díky mladému Hladíkovi,který jednu penaltu chytil a jednu sám proměnil."

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Vrchlabští dnes především dřeli a bojovali, ale my nebyli o tolik lepší, abychom si zasloužili zvítězit. Těžko jsme se dostávali do šancí a špatně bránili při standardkách. Nepodařený zápas jsme korunovali v penaltách, kde jsme měli mečbol. Soupeři gratuluji a přeji hodně úspěšných zápasů, byť to máme do Vrchlabí daleko, zdejší areál je ozdobou KP."

Fotogalerie z Vrchlabí zde 

Muži B tým OP – 10. kolo

So 14.10. 16:00, FK Kostelec "B" – FC Rokytnice 1:1 (0:0), pen. 5:4

Branky: 72. Hašek

Sestava: Kozel J. – Kaplan, Čihák, Korecki (20. Rejchrt), Krupka (81. Žídek), Plocek M. (60. Sameljak), Kvasnička, Hochmann, Furda, Cvejn D., Hašek

Diváků: 55

Zápis z utkání na IS.fotbal zde

Muži B tým OP – 9. kolo

Ne 8.10. 16:00, FK Kostelec "B" – TJ Sokol Žďár n. Orlicí 4:1 (3:1)

Branky: 3. a 45. Hašek, 18. Furda, 66. Korecki

Sestava: Kozel J. – Kozel T., Čihák (70. Klapal), Korecki, Rejchrt (61. Kaplan) – Plocek M. (82. Sejkora), Furda, Kvasnička, Ježek (63. Krupka) – Vilímek (74. Poledno), Hašek

Diváků: 50

Zápis z utkání na IS.fotbal zde

Muži A tým KP – 9. kolo

So 7.10. 16:00, FK Chlumec n. Cidlinou – FK Kostelec "A" 1:3 (1:2)

Branky: 30. Klouda, 44. Řehák, 65. Cvejn J.

Sestava: Ikizgül – Klouda, Krupka, Kaplan, Jedlička – Řehák (90. Plocek M.) – Cvejn M. (87. Šrámek), Klapal, Říha, Cvejn J. (89. Kvasnička) – Švandrlík (70. Hašek)

Diváků: 120

Zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam na TVcom zde 

Komentář – David Homoláč, FK Chlumec:

"Vyšel nám začátek utkání, ale zhruba od dvacáté minuty se hosté zlepšili a začali nás, na těžkém terénu, přehrávat a lépe kombinovat. Do půle tak zápas otočili. I po přestávce byl Kostelec lepší a zaslouženě dotáhl zápas do vítězného konce. My jsme sice bojovali, ale fotbalovost byla tentokráte na straně hostí."

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Domácím v úvodu vyšla standardní situace – krásný centr a ještě hezčí hlavička otevřela skóre. To bylo však od Chlumce všechno. Celý zápas jsme měli míč výrazně častěji na kopačkâch a soupeře jasně přehrávali. Dobře jsme kombinovali a především ve druhém poločase měli obrovské množství gólových šancí. Po delší době tak vezeme z Chlumce tři body. Chválím celý tým i trojici rozhodčích."

1:1 Klouda

1:2 Řehák

1:3 Cvejn Jiří

Muži A tým KP – 8. kolo

Ne 1.10. 16:30, FK Kostelec "A" – Lázně Bělohrad 1:1 (0:1), pen. 3:5

Branky: 53. Říha

Sestava: Ikizgül – Šrámek (46. Švandrlík), Krupka, Kaplan, Jedlička – Klapal – Cvejn M. (73. Kvasnička), Klouda, Říha, Cvejn J. (78. Řehák) – Hašek

Diváků: 155

Zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam na TVcom zde 

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Začátek zápasu nám vyšel, gólově jsme se však neprosadili a v závěru 1. poločasu dokonce inkasovali. Skóre jsme sice brzy po změně stran srovnali, dál to ale byla spíš křeč. Zvítězit jsme si dnes nezasloužili."

Komentář – Oldřich Velich, TJ Lázně Bělohrad:

"Vyložené gólové šance v dnešním utkání nebyly vidět ani jedné straně. Docela dlouho nám trvalo, než jsme se " dostali do zápasu ". Vstřelený gól však byl pro nás povzbuzením. Bohužel jsme brzo po přestávce inkasovali. Domácí chtěli strhnout vítězství na svou stranu pomocí dlouhých balónů do " vápna ", kterých bylo opravdu hodně. I my jsme chtěli vstřelit vítěznou branku, ale dnes jsme neměli kvalitu v předfinální fázi. Za druhý bod jsme velice rádi."

Muži B tým OP – 8. kolo

Ne 1.10. 16:30, Loko Borohrádek – FK Kostelec "B" 4:3 (3:1)

Branky: 7. Plocek L., 67. a 82. Hochmann

Sestava: Matoušek – Kaplan, Čihák, Kozel T., Krupka (53. Rejchrt), Furda, Plocek L., Hochmann, Sameljak, Rada, Poledno (65. Trejtnar)

Diváků: 54

Zápis z utkání na IS.fotbal zde