Letní příprava A týmu dospělých

Začátek letní přípravy dospělých bude v pondělí 16.7. 2018

Program přípravných utkání a poháru:

den datum čas soupeř stadion
sobota 21.7.2018 18:00 PU – Luže Zdelov
středa 25.7.2018 17:30 PU – Vysoké Mýto Vysoké Mýto
so / ne 28.7.2018 ?? Pohár – Doudleby Doudleby
středa 1.8.2018 18:00 PU – Žamberk Žamberk
so / ne 4.8.2018 ?? Pohár / PU ??
so / ne 11.8.2018 ?? MU – ?? ??

Muži A tým – mistrovské utkání

Ne 17.6 17:00, TJ Jiskra Hořice – FK Kostelec "A" 1:0 (0:0)

Branky: 🙁

Sestava: Matoušek – Vodička, Krupka, Kaplan, Šrámek – Cvejn M., Kvasnička (59. Cvejn D.), Klapal, Kollár – Hašek (59. Plocek L.), Cvejn J.

Diváků: 200

Stadion: Hořice – Gothard Rozhodčí: Vítek – Buchta, Škoda

Zápis z utkání na IS.fotbal zde Záznam utkání na TVcom zde

Komentář – Josef Vydra, TJ Jiskra Hořice:

"Závěrečný zápas výsledkově i herně vyšel. Opět jsme si potvrdili, že s kvalitním soupeřem dokážeme držet krok a když hráči splní co se po nich chce, tak se výsledek dostaví. Za vybojovanou výhru pochvala všem hráčům a teď se připravit na další ročník."

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Dnes to bylo především o první brance, tu vstřelili domácí a byť jsme nehráli špatně, něco tomu chybělo. Utekla nám i díky tomu "bedna", ale o to zas tolik nejde – sezona se povedla, věřme, že jsme nastartovali úspěšné období, všem velké poděkování a co nejklidnější letní přestávku."

Gól domácích na youtube zde

Muži A tým – mistrovské utkání

So 9.6 10:15, FK Kostelec "A" – SK Jičín 4:0 (0:0)

Branky: 46. 51. 56. a 89. Hašek

Sestava: Matoušek (46. Ikizgül) – Vodička, Kaplan, Krupka, Kollár – Cvejn M., Plocek L. (46. Šrámek), Řehák (66. Kvasnička), Klapal, Cvejn D. (46. Cvejn J.) – Hašek

Diváků: 120

Stadion: Zdelov Rozhodčí: Svoboda – Vítek, Linhart

Zápis z utkání na IS.fotbal zde Záznam utkání na TVcom zde 

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Z obou stran parádní zápas a to i proto, že se hosté nebáli hrát a jejich projev byl opravdu sympatický. Prvních 25 minut byl Jičín lepší a je nutno uznat, že jsme měli opravdu štěstí. Poté jsme ale přebrali taktovku hry a ještě do poločasu několikrát zahrozili. Tři rychlé Hašanovy góly po přestávce zápas rozhodly. Pochvalu zaslouží celý tým, stejně tak Zdelováci, jejichž přístup byl po celé jaro nadstandardní a i jejich práce stojí za tím, že nám poslední domácí zápasy takto vyšly."

Komentář – Miroslav Jeník, SK Jičín:

"Odehráli jsme herně velmi slušný 1. poločas. Bohužel, vstřelit branku je pro nás dlouhodobě neřešitelný problém, zde byly minimálně 3 jasné šance!! Ve 2. poločase jsme "zůstali v kabině" a hattrick Haška během 10 minut rozhodl o výsledku. Pak už se zápas jen dohrával, domácí si výsledek zkušeně pohlídali a naší chybou v samém závěru jsme připravili a naservírovali soupeři i čtvrtou branku!! Proto odjíždíme ostudně s debaklem."

Fotogalerie z utkání p. Tobišky zde

Muži A tým – mistrovské utkání

So 2.6 17:00, SK Libčany – FK Kostelec "A" 3:0 (1:0)

Branky: 🙁

Sestava: Ikizgül – Vodička, Kaplan, Krupka (25. Kvasnička), Šrámek (73. Plocek L.) – Cvejn J., Cvejn M., Řehák, Klapal, Kollár – Hašek

Diváků: 350

Stadion: Libčany Rozhodčí: Šiling – Žerovnický, Nývlt

Zápis z utkání na IS.fotbal zde Záznam utkání na TVcom zde 

Komentář – František Bárta, SK Libčany:

"V takticky výborně připraveném a také zvládnutém duelu o aktuálně druhé místo přeboru jsme jasně a zaslouženě zvítězili. Při lepší koncovce mohl být výsledek ještě výraznější."

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Domácí prokázali svou zkušenost a uštědřili nám taktickou lekci. Držet míč nestačí, na to se fotbal nehraje – soupeř byl bezesporu nebezpečnější a zvítězil zaslouženě. Jsme každopádně rádi, že nedošlo na nějaké velké emoce, chválím perfektní výkon rozhodčích."

Muži B tým – mistrovské utkání

So 2.6. 17:00, FK Kostelec "B" – Lukavice 2:4 (1:2)

Branky: 13. a 65. Cvejn D.

Sestava: Kozel – Johanides, Čihák, Forche, Krupka, Cvejn D., Sameljak, Trejtnar, Plocek M., Sychra (65. Merta), Hochmann

Diváků: 

Stadion: Albrechtice  Rozhodčí: Machač – Drašnar, Oberreiter

Zápis z utkání na IS.fotbal zde

Muži A tým – mistrovské utkání

Ne 27.5. 17:00, FK Kostelec "A" – MFK Nové Město 4:0 (1:0)

Branky: 31. a 80. Cvejn M., 46. Řehák, 88. Vodička

Sestava: Matoušek – Vodička, Kaplan, Krupka, Kollár – Cvejn M., Kvasnička, Řehák, Klapal, Cvejn J. – Hašek

Diváků: 180

Stadion: Zdelov Rozhodčí: Dujsík – Trejbal, Ležík

Zápis z utkání na IS.fotbal zde Záznam utkání na TVcom zde 

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Očekávání před dnešním zápasem byla jasná a jsme moc rádi, že se nám podařila naplnit. Hru jsme po celé utkání kontrolovali, důležitý byl bezesporu první gól, jelikož hosté do té doby opravdu důkladně bránili a nebylo snadné se prosadit. Pochvalu zaslouží celý tým, kvalitu zápasu podpořila bezchybným výkonem i trojice rozhodčích."

Komentář – J. Macháček, MFK Nové Město:

"Podle postavení v tabulce byli domácí jasnými favority utkání. Jenže v 1 půli tomu bylo jinak a již v 16 minutě dorážel Jelen jen do břevna domáci branky. Paradoxně jediná střela domácích za 1 půli mezi tyče skončila gólem, když dle našeho názoru sudí přehledl jasný faul-úder loktem, ale nechceme se na to vymlouvat a měli jsem to uhrát. Do 2 půle jsme změnili rozestavění, chtěli jsme hrát ofenzivněji, ale naši jarní tradici jsme neporušili, gól jsme nedali naopak jsme zbytečně inkasovali."

Fotogalerie z utkání zde

Muži A tým – mistrovské utkání

So 19.5. 10:15, FC Slavia Hradec – FK Kostelec "A" 0:1 (0:0)

Branky: 61. Řehák PK

Sestava: Ikizgül – Vodička, Kaplan, Krupka, Kollár – Cvejn M. (83. Plocek L.), Klapal, Řehák, Kvasnička (83. Šrámek), Říha (64. Klouda) – Cvejn J.

Diváků: 100

Stadion: Slavia HK Rozhodčí: Klečka – Matějka, Nývlt

Zápis z utkání na IS.fotbal zde Záznam utkání na TVcom zde 

Komentář – Josef Pleskot, FC Slavia Hradec:

"Odehráli jsme utkání proti kvalitnímu soupeři, který svým výkonem potvrdil svoje postavení v tabulce. V prvním poločase byli hosté lepším týmem, ve druhé části utkání měl náš výkon stoupající tendenci. O bodech nakonec rozhodla proměněná penalta, naše šance zůstaly nevyužity."

Komentář – Pavel Krupka, FK Kostelec:

"Sehráli jsme velice těžké utkání proti týmu, který byl na nás výborně připravený, tvrdý a skvěle organizovaný. Tohoto vítězství si velmi vážíme, protože se nerodilo vůbec lehce. V utkání jsme asi herně byli o něco lepší, ale na šance si myslím, že měl o něco navrh náš soupeř."

Muži A tým – mistrovské utkání

Ne 13.5. 17:00, FK Kostelec "A" – FC Vrchlabí 4:0 (1:0)

Branky: 15. Říha, 80. a 85. Jedlička, 83. Cvejn J.

Sestava: Ikizgül – Vodička, Kaplan, Krupka, Jedlička (85. Plocek L.) – Cvejn M., Klapal, Řehák, Kollár – Cvejn J., Říha (27. Kvasnička)

Diváků: 180

Stadion: Zdelov Rozhodčí: Šedivý – Vítek, Franěk

Zápis z utkání na IS.fotbal zde Záznam utkání na TVcom zde 

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Zápas měl tři fáze, v prvním poločase jsme byli lepší a vypracovali si několik brankových příležitostí, bohužel jsme využili jen jednu. Start druhé půle nám moc nevyšel a 20 minut jsme tahali za kratší konec. Poté jsme se vrátili k naší hře a nakonec přidali další 3 branky. Chválu zaslouží celý tým, po druhé za sebou jsme byli hodně produktivní, super. Nebýt zranění Martina Jedličky, dopadlo pro nás vše naprosto ideálně, věřme, že se nepotvrdí nejhorší obavy."

Komentář – FC Vrchlabí:

"Zápas se odehrál plně v režii domácího týmu, byl silnější v osobních soubojích, a tím si vytvářel i brankové příležitosti. My jsme úplně prospali první poločas a dvacetiminutové vzedmutí v druhé polovině utkání bylo bohužel málo na úspěch. Další branky jsme obdrželi v závěru , když už jsme hráli vabank a pokusili se vyrovnat. Domácí toho využili ke vstřelení tří branek ve velmi krátkém časovém rozmezí. Gratulujeme domácím k vítěztví a musíme se prát dál o další body."

Fotogalerie z utkání p. Tobišky zde

Muži B tým – mistrovské utkání

So 12.5. 17:00, Rokytnice v O.h. – FK Kostelec "B" 2:8 (2:3)

Branky: 17. a 86. Jedlička, 23. Vodička, 47. a 72. Cvejn J., 60. Plocek L., 78. Bořek

Sestava: Kozel – Johanides, Hochmann, Čihák (75. Bořek), Merta – Cvejn D., Plocek L., Vodička, Jedlička – Sychra (62. Plocek M.), Cvejn J.

Diváků: 41

Stadion: Rokytnice  Rozhodčí: Valihora – Nedvídek, Novák

Zápis z utkání na IS.fotbal zde