Mládež – víkendové tréninky v hale

Rozpis víkendových tréninků mládeže v zimním období listopad – únor v hale Gajlárna:

• 09:00 – 10:30 starší přípravka
  • 10:30 – 12:00 mladší přípravka
  • 13:00 – 14:30 starší dorost

Neděle

• 09:00 – 10:30 mladší žáci
  • 10:30 – 12:00 starší žáci

Muži A tým KP – 14. kolo

So 11.11. 14:00, SK Jičín – FK Kostelec "A" 0:1 (0:1)

Branky: 45. Hašek

Sestava: Ikizgül – Klouda, Krupka, Kaplan, Jedlička – Cvejn M., Klapal, Řehák, Říha (87. Plocek L.), Cvejn J. – Hašek (72. Kvasnička)

Diváků: 40

Zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam na TVcom zde

Komentář – Miroslav Jeník, SK Jičín:

"Hosté dnes vyhráli zaslouženě, byli lepším a fotbalovějším týmem než my. Kromě jedné šance v 1. poločase byla naše útočná fáze nulová a bezzubá. Některé individuální výkony našich hráčů byly pod úrovní krajského přeboru a tak jako tým nemůžeme uspět. Bojovnost a chuť se poprat s nepříznivým vývojem zápasu je malá. Těžko snáším a koušu, jakým způsobem prohráváme hratelné zápasy."

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Duelem ve městě pohádky jsme zakončili pohádkový podzim a potvrdili, že se nám daří zápasy na hřištích kvalitních soupeřů. Tři body jsme přivezli z Jičína historicky snad poprvé, o to víc si vítězství vážíme. Chválím celý tým za nasazení a zodpovědný týmový výkon. Bezva práci odvedla i trojice rozhodčích."

Muži A tým KP – 13. kolo

Ne 5.11. 14:00, FK Kostelec "A" – SK Libčany 3:3 (0:1), PK 4:5

Branky: 48. Klouda, 52. Říha, 56. Cvejn M.

Sestava: Ikizgül – Kvasnička, Krupka, Kaplan, Jedlička – Cvejn M., Klapal, Řehák, Říha, Cvejn J. – Klouda

Diváků: 150

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Kvalitní zápas s kvalitním soupeřem. Výsledek je spravedlivý, hosté měli o fous více šancí, my jsme zase byli o maličko herně lepší. Utkání, které se muselo divákovi líbit, pochvalu zaslouží oba týmy i trojice rozhodčích."

Komentář – Vladislav Hoftrichter, SK Libčany:

"V kvalitním, vyrovnaném zápase dvou předních celků KP se zrodila spravedlivá remíza. Našim hráčům patří dík za to, že za nepříznového stavu 3:1 bojovali a dokázali vyrovnat. V penaltovém rozstřelu jsme byli sťastnější."

Muži B tým OP – 13. kolo

So 4.11. 14:00, TJ Sokol Lukavice – FK Kostelec "B" 4:1 (3:1)

Branky: 43. Poledno

Sestava: Matoušek – Kaplan (78. Oberreiter), Hochmann, Čihák, Krupka – Ježek, Furda, Plocek M. (65. Cvejn D.), Sejkora (52. Sameljak) – Poledno, Hašek

Diváků: 111

Zápis z utkání na IS.fotbal zde

Muži A tým KP – 12. kolo

So 28.10. 14:30, Nové Město – FK Kostelec "A" 1:1 (0:0), pen. 4:5

Branky: 86. Řehák

Sestava: Ikizgül – Klouda, Krupka (90. Plocek M.), Kaplan, Jedlička – Šrámek (74. Plocek L.), Řehák, Klapal, Kvasnička, Cvejn J. – Říha

Diváků: 50

Zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam na TVcom zde

Komentář – domácí, MFK Nové Město:

"S návratem na domácí umělku jsme předvedli nejlepší podzimní domácí výkon. Opticky vyrovnané utkání bez výrazných gólových šanci jsme mohli zlomit definitivně ve svůj prospěch defacto jedinou vyloženou šancí Klikara, potvrdilo se však klišé "nedáš – dostaneš" a chvilku na to, vyrovnal hostující Řehák. Jízlivě reakce hostů na hráči plochu v plně nahotě ilustrují stav, prostředí a morálku panující v českém fotbale, které jsou na bodů mrazu."

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Jsme rádi za 2 body, které se nerodily snadno, respekt k bojovné hře soupeře. Byť to běžně nedělám, dovolím si zareagovat na komentář zástupce domácích. Znalí vědí, že to má Nové Město s podmínkami kolem travnaté hrací plochy složité, chápu tedy, že aktuální situace byla pro domácí komplikovaná, ALE vždy je přeci klíčové zdraví hráčů. Nechápu člověka, který v pátek dočasně prodloužil certifikát UMT v NM (100% havarijní stav) – snad tam nepustíte děti, my jsme "rádi", že jsme přišli jen o 1 hráče."

Muži B tým OP – 12. kolo

So 28.10. 14:30, FK Kostelec "B" – SK Petrovice 5:3 (0:2)

Branky: 49. 55. 78. a 88. Hašek, 75. Sejkora

Sestava: Poledno – Rejchrt, Furda, Kozel T., Kaplan – Krupka, Vilímek (79. Vilímek), Hochmann, Sejkora (79. Žídek) – Hašek, Švandrlík