Ne 27.5. 17:00, FK Kostelec "A" – MFK Nové Město 4:0 (1:0)

Branky: 31. a 80. Cvejn M., 46. Řehák, 88. Vodička

Sestava: Matoušek – Vodička, Kaplan, Krupka, Kollár – Cvejn M., Kvasnička, Řehák, Klapal, Cvejn J. – Hašek

Diváků: 180

Stadion: Zdelov Rozhodčí: Dujsík – Trejbal, Ležík

Zápis z utkání na IS.fotbal zde Záznam utkání na TVcom zde

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Očekávání před dnešním zápasem byla jasná a jsme moc rádi, že se nám podařila naplnit. Hru jsme po celé utkání kontrolovali, důležitý byl bezesporu první gól, jelikož hosté do té doby opravdu důkladně bránili a nebylo snadné se prosadit. Pochvalu zaslouží celý tým, kvalitu zápasu podpořila bezchybným výkonem i trojice rozhodčích."

Komentář – J. Macháček, MFK Nové Město:

"Podle postavení v tabulce byli domácí jasnými favority utkání. Jenže v 1 půli tomu bylo jinak a již v 16 minutě dorážel Jelen jen do břevna domáci branky. Paradoxně jediná střela domácích za 1 půli mezi tyče skončila gólem, když dle našeho názoru sudí přehledl jasný faul-úder loktem, ale nechceme se na to vymlouvat a měli jsem to uhrát. Do 2 půle jsme změnili rozestavění, chtěli jsme hrát ofenzivněji, ale naši jarní tradici jsme neporušili, gól jsme nedali naopak jsme zbytečně inkasovali."

Fotogalerie z utkání zde