Kompletní výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.
Starší dorost – krajský přebor 21.4.
Kostelec/Častolovice – SK Týniště 1:7 (0:3)
Branky: 47. Ježek
Sestava: Jiroušek – Forche, Bartoš, Oberreiter (46. Bečka) – Trejtnar (46. Sejkora), Ježek, Kytlík, Plocek, Šimerda (65. Andrys) – Kapucián (75. Pelc), Žídek
Stadion: Kostelecká Lhota Rozhodčí: Bečvář
Zápis z utkání na IS.fotbal zde
Starší žáci – krajská soutěž 21.4.
Kostelec/Častolovice – TJ Velké Poříčí 0:1 (0:0)
Branky: 🙁
Sestava: Holanec – Doskočil, Jirsa, Jireš, Bělka, Till, Leimer, Hovorka, Štěpánek, Šupler, Rojek, Hájek, Cejpek, Poledno, Kokish, Izák, Tichý, Sejkora
Stadion: Častolovice Rozhodčí: Reichl
Zápis z utkání na IS.fotbal zde
Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Častolovice 22.4.
Kostelec/Častolovice – Sokol Třebeš I. 1:2 (0:1)
Branky: 31. Žežule J.
Kostelec/Častolovice – FK Jaroměř 3:2 (2:2)
Branky: 2. Hojný, 19. a 29. Žežule J.
Sestava na turnaji: Cejpek – Hojný, Podolský, Poledno, Šupler, Havel, Hlaváček, Kokish, Lingr, Miculyčová, Žežule J.
Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Ohnišov 21.4.
Kostelec/Častolovice "B" – Černíkovice/Rychnov 6:2 (4:0)
Branky: Plocek 2x, Kuzba 2x, Kopecký, Izák
Kostelec/Častolovice "B" – TJ Start Ohnišov 1:0 (0:0)
Branky: Kuzba
Sestava na turnaji: Tichý – Plocek, Sládek, Kuzba, Žežule M., Kačmička, Kopecký, Hájek, Izák
Starší přípravka – krajský přebor – turnaj Častolovice 21.4.
Kostelec/Častolovice – FC Olympia Hradec 20:4 (9:2)
Branky: Hodný 5x, Beneš Michal 4x, Šreibr 3x, Páleník 2x, Diviš 2x, Stříteský, Šeda, Horák, Šlaj
Kostelec/Častolovice – Jaroměř/Stěžery 18:6 (11:2)
Branky: Bolehovský 3x, Páleník 3x, Šreibr 3x, Kolář 3x, Beneš Michal 2x, Hodný 2x, Šlaj, Horák
Sestava na turnaji: Vik, Pospíšil – Myšák, Bolehovský, Stříteský, Švandrlík, Šeda, Šlaj, Páleník, Beneš Michal, Šreibr, Horák, Kolář, Pospíšil, Lux, Hodný, Mikysa, Diviš
Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Ohnišov 22.4.
Kostelec/Častolovice "B" – Sokol Černíkovice 4:1 (4:0)
Branky: Páleník 2x, Bolehovský, Hodný
Kostelec/Častolovice "B" – TJ Start Ohnišov 2:4 (1:1)
Branky: Bolehovský, Páleník
Kostelec/Častolovice "B" – Rokytnice v O.h. 5:3 (2:1)
Branky: Čtvrtečka, Hodný, Bolehovský, Páleník, Svátek
Sestava na turnaji: Vik – Čtvrtečka, Hodný, Bělka, Bolehovský, Juhas, Nývlt, Páleník, Svátek
Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Dobruška 22.4.
Kostelec – Dobruška/Opočno 10:0 (4:0)
Branky: Kyncl 6x, Kuzba 2x, Klapal, Archman
Kostelec – TJ Start Ohnišov 3:6 (1:3)
Branky: Klapal, Archman, Ptačovský
Kostelec – SK Týniště 7:2 (2:1)
Branky: Kyncl 3x, Ptačovský 3x, Kuzba
Sestava na turnaji: Kopsa – Klapal, Juhas, Sládek, Archman, Valenta, Kyncl, Kuzba, Ptačovský, Hubálek