Ne 22.4. 17:00, FK Kostelec "A" – Sokol Třebeš 0:0 (0:0) PK 4:3

Branky: 🙁

Sestava: Matoušek – Vodička, Krupka, Kaplan, Jedlička – Cvejn D. (55. Kvasnička – 77. Šrámek), Cvejn M. (83. Plocek L.), Klapal, Kollár – Cvejn J., Říha

Stadion: Zdelov Rozhodčí: Beránek – Šiling, Kubálek

Zápis z utkání na IS.fotbal zde Záznam utkání na TVcom zde

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Na perfektně připraveném Zdelovském hřišti jsme v 1. poločase na míči dominovali, dostali se i do několika zajímavých příležitostí, ale přetavit v branku se nám ani jednu nepodařilo. Druhá půle z naší strany už tak dobrá nebyla, ztratili jsme klid a byť jsme se i přesto několikrát dostali před branku soupeře, až na jednu vážnější situaci z toho nic nebylo. Nutno uznat, že jsme mohli i inkasovat. Penaltám kralovali brankáři a štěstí se nakonec přiklonilo na naší stranu."

Komentář – V. Krykorka, Sokol Třebeš:

"Na krásném pažitu byli v prvním poločase jasně lepší domácí. V tom druhém jsme hru zpřesnili a tím také vyrovnali. Podařilo se nám vstřelit i gól, ale pomezní byl proti. V penaltovém rozstřelu gólmani jasně převyšovali exekutory. Nicméně ani 3 penalty zneškodněné Mikešem na druhý bod nestačily."