Víkendové výsledky mládeže 14.4. – 15.4.

Kompletní výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.

Starší dorost – krajský přebor 15.4.

Slovan Broumov – Kostelec/Častolovice 2:2 (0:0), PK 4:1

Branky: 80. Kytlík, 82. Ježek

Sestava: Jiroušek – Bečka (62. Šimerda), Forche, Bartoš (73. Andrys), Oberreiter – Kapucián, Plocek (57. Cvejn), Kytlík, Ježek, Sejkora (71. Pelc) – Žídek

Stadion: Broumov  Rozhodčí: Franěk

Zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Starší žáci – krajská soutěž 14.4.

Slavia HK/Malšova Lhota – Kostelec/Častolovice 1:0 (0:0)

Branky: 🙁

Sestava: Holanec – Sejkora, Jirsa, Jireš, Bělka, Till, Leimer, Hovorka, Štěpánek, Šupler, Rojek, Hájek, Cejpek, Poledno, Lingr, Tichý, Doskočil, Izák

Stadion: Slavia Hradec  Rozhodčí: Janata

Zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Vrchlabí 15.4.

Kostelec/Častolovice – FC Nový Hradec 1:1 (1:0)

Branky: 9. Šupler

Kostelec/Častolovice – FC Vrchlabí 3:3 (2:2)

Branky: 16. a 19. Šupler, 39. Kokish

Sestava na turnaji: Cejpek – Hojný, Podolský, Poledno, Šupler, Havel, Hlaváček, Kokish, Lingr, Miculyčová, Žežule J.

 

Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Černíkovice 15.4.

Kostelec/Častolovice "B" – Dobruška/Opočno 0:3 (0:1)

Branky: 🙁

Kostelec/Častolovice "B" – TJ Lípa nad Orlicí 4:2 (3:1)

Branky: Štěpánek 3x, Vondráček

Kostelec/Častolovice "B" – Černíkovice/Rychnov 3:7 (2:2)

Branky: Kopecký 2x, Vondráček

Sestava na turnaji: Tichý – Plocek, Sládek, Kuzba, Kačmička, Kopecký, Hájek, Izák, Štěpánek, Vondráček

 

Starší přípravka – krajský přebor – turnaj Chlumec 14.4.

Kostelec/Častolovice – FC Olympia Hradec 22:5 (9:2)

Branky: Hodný 7x, Beneš Michal 4x, Šlaj 3x, Bolehovský 2x, Šreibr 2x, Kolář 2x, Šeda

Kostelec/Častolovice – Chlumec/RMSK 3:19 (3:7)

Branky: Vik, Kolář, Hodný

Sestava na turnaji: Vik – Myšák, Bolehovský, Stříteský, Švandrlík, Horák, Kolář, Šreibr, Beneš Michal, Beneš Marek, Lux, Diviš, Mikysa, Šeda, Hodný

 

Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Albrechtice 15.4.

Kostelec/Častolovice "B" – Týniště/Albrechtice 4:11 (3:4)

Branky: Hodný 2x, Bolehovský 2x

Kostelec/Častolovice "B" – TJ Sokol Černíkovice 8:11 (6:4)

Branky: Hodný 6x, Čtvrtečka, Bolehovský

Sestava na turnaji: Vik – Čtvrtečka, Hodný, Nechanická, Bolehovský, Juhas, Myšák, Nývlt, Stříteský, Svátek

 

Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Rychnov 14.4.

Kostelec – TJ Velešov Doudleby "A" 7:2 (2:1)

Branky: Ptačovský 4x, Sládek, Kuzba, Kyncl

Kostelec – Spartak Rychnov 4:4 (2:0)

BrankyPtačovský 2x, Kyncl 2x

Sestava na turnaji: Kopsa – Klapal, Ptačovský, Sládek, Valenta, Archman, Kuzba, Juhas, Kyncl

Komentujte

800