Víkendové výsledky mládeže 7.4. – 8.4.

Kompletní výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.

Starší dorost – krajský přebor 8.4.

Kostelec/Častolovice – Červený Kostelec/Česká Skalice 1:1 (0:0), PK 3:4

Branky: 65. Ježek

Sestava: Jiroušek – Oberreiter (84. Pelc), Kytlík, Forche, Šimerda (61. Bečka) – Trejtnar (80. Boháč), Bartoš (46. Andrys), Sameljak (46. Andrys), Cvejn, Ježek – Žídek (61. Kapucián)

Stadion: Kostelecká Lhota  Rozhodčí: Filip

Zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Starší žáci – krajská soutěž 7.4.

Kostelec/Častolovice – Roudnice/Kunčice 0:7 (0:4)

Branky: 🙁

Sestava: Holanec – Sejkora, Jirsa, Jireš, Bělka, Štěpánek, Izák, Hovorka, Leimer, Šupler, Rojek, Doskočil, Poledno, Hájek, Tichý, Žežule J.

Stadion: Častolovice  Rozhodčí: Tobiška

Zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Jičín 7.4.

Kostelec/Častolovice – TJ Slovan Broumov 1:0 (0:0)

Branky: 39. Šupler, 40. Hojný

Kostelec/Častolovice – SK Jičín 0:4 (0:2)

Branky: 🙁

Sestava na turnaji: Tichý – Hlaváček, Kokish, Lingr, Žežule J., Beneš, Hojný, Podolský, Poledno, Šreibr, Šupler

 

Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Lípa nad Orlicí 8.4.

Kostelec/Častolovice "B" – Lípa nad Orlicí 3:2 (1:1)

Branky: Kuzba 3x

Kostelec/Častolovice "B" – TJ Velešov Doudleby 0:2 (0:1)

Branky: 🙁

Kostelec/Častolovice "B" – TJ Start Ohnišov 3:1 (0:1)

Branky: Štěpánek 2x, Havel

Sestava na turnaji: Cejpek – Plocek, Sládek, Havel, Kuzba, Hájek, Izák, Kačmička, Vondráček, Štěpánek, Kopecký

 

Starší přípravka – krajský přebor – turnaj Jaroměř 8.4.

Kostelec/Častolovice – Jaroměř/Stěžery 14:7

Branky: Bolehovský 3x, Šreibr 3x, Hodný 3x, Beneš Michal 2x, Vik, Horák, Lux

Kostelec/Častolovice – Chlumec/RMSK 14:10

Branky: Beneš Michal 3x, Kolář 3x, Švandrlík 2x, Šreibr 2x, Diviš 2x, Bolehovský, Lux

Sestava na turnaji: Vik – Horák, Šreibr, Švandrlík, Bolehovský, Beneš Marek, Beneš Michal, Kolář, Lux, Diviš, Mikysa, Hodný, Myšák, Stříteský

 

Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Borohrádek 8.4.

Kostelec/Častolovice "B" – Baník Vamberk 0:4 (0:1)

Branky: 🙁

Kostelec/Častolovice "B" – TJ Loko Borohrádek 0:6 (0:4)

Branky: 🙁

Kostelec/Častolovice "B" – TJ Start Ohnišov 0:1 (0:0)

Branky: 🙁

Sestava na turnaji: Kopsa – Klapal, Kuzba, Nývlt, Svátek, Šeda, Šlaj, Čtvrtečka

 

Mladší přípravka – okresní přebor – volný víkend

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

800