Muži A tým KP – 14. kolo

So 11.11. 14:00, SK Jičín – FK Kostelec "A" 0:1 (0:1)

Branky: 45. Hašek

Sestava: Ikizgül – Klouda, Krupka, Kaplan, Jedlička – Cvejn M., Klapal, Řehák, Říha (87. Plocek L.), Cvejn J. – Hašek (72. Kvasnička)

Diváků: 40

Zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam na TVcom zde

Komentář – Miroslav Jeník, SK Jičín:

"Hosté dnes vyhráli zaslouženě, byli lepším a fotbalovějším týmem než my. Kromě jedné šance v 1. poločase byla naše útočná fáze nulová a bezzubá. Některé individuální výkony našich hráčů byly pod úrovní krajského přeboru a tak jako tým nemůžeme uspět. Bojovnost a chuť se poprat s nepříznivým vývojem zápasu je malá. Těžko snáším a koušu, jakým způsobem prohráváme hratelné zápasy."

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Duelem ve městě pohádky jsme zakončili pohádkový podzim a potvrdili, že se nám daří zápasy na hřištích kvalitních soupeřů. Tři body jsme přivezli z Jičína historicky snad poprvé, o to víc si vítězství vážíme. Chválím celý tým za nasazení a zodpovědný týmový výkon. Bezva práci odvedla i trojice rozhodčích."