Víkendové výsledky mládeže 14.10. – 15.10.

Kompletní výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.

Starší dorost – krajský přebor 15.10.

FC Vrchlabí – Kostelec/Častolovice 2:0 (0:0)

Branky: 🙁

Sestava: Jiroušek – Bečka (58. Kytlík), Sameljak, Rejchrt, Oberreiter – Plocek, Ježek – Trejtnar (64. Boháč), Žídek, Cvejn – Kapucián (74. Pelc)

 

Starší žáci – krajská soutěž 14.10.

Kostelec/Častolovice – FK Černilov 1:4 (1:1)

Branky: 30. Poledno

Sestava: Mitana – Sejkora, Jirsa, Poledno, Till, Holanec, Leimer, Hovorka, Bělka, Jireš, Šupler, Doskočil, Lingr, Cejpek, Štěpánek

 

Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Nové Město 15.10.

Kostelec/Častolovice – FC České Meziříčí 4:0 (3:0)

Branky: Šupler 2x, Hojný, Štěpánek

Kostelec/Častolovice – MFK Nové Město 7:0 (4:0)

Branky: Šupler 3x, Štěpánek 2x, Poledno, Solar

Sestava na turnaji: Cejpek – Hojný, Poledno, Šmída, Štěpánek, Šupler, Hlaváček, Kokish, Lingr, Solar

 

Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Opočno 14.10.

Kostelec/Častolovice "B" – TJ Start Ohnišov 5:0 (3:0)

Branky: Kuzba 3x, Miculyčová, Kopecký

Kostelec/Častolovice "B" – Dobruška/Opočno 1:4 (0:1)

Branky: Vondráček

Kostelec/Častolovice "B" – TJ Loko Borohrádek 0:1 (0:1)

Branky: 🙁

Sestava na turnaji: Šupler – Plocek, Sládek, Havel, Miculyčová, Kuzba, Kopecký, Hájek, Izák, Vondráček

 

Starší přípravka – krajský přebor – turnaj Kostelec 14.10.

Kostelec/Častolovice – Dobruška/Opočno 8:14 (2:8)

Branky: Beneš 4x, Hodný 3x, Horák

Kostelec/Častolovice – SK Česká Skalice 14:14 (2:8)

Branky: Hodný 5x, Šreibr 3x, Horák 2x, Beneš 2x, Šlaj, Bolehovský

Sestava na turnaji: Pospíšil, Vik – Myšák, Bolehovský, Šeda, Janeček, Šlaj, Švandrlík, Beneš, Kolář, Lux, Šreibr, Horák, Mikysa, Hodný, Diviš

 

Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Rokytnice 15.10.

Kostelec/Častolovice "B" – FC Rokytnice 7:0 (3:0)

Branky: Páleník 2x, Beneš 2x, Bolehovský, Kalousek, Hodný

Kostelec/Častolovice "B" – TJ Kostelecká Lhota 9:3 (3:1)

Branky: Beneš 5x, Vik, Čtvrtečka, Hodný, Nechanická

Kostelec/Častolovice "B" – Týniště/Albrechtice 3:3 (1:1)

Branky: Páleník, Stříteský, Hodný

Sestava na turnaji: Vik – Bolehovský, Kalousek, Nývlt, Páleník, Stříteský, Beneš, Čtvrtečka, Hodný, Nechanická, Vít

 

Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Ohnišov 15.10.

Kostelec – TJ Velešov Doudleby "A" 2:6 (0:4)

Branky: Klapal, Valenta

Kostelec – TJ Start Ohnišov 4:3 (1:0)

Branky: Kuzba 2x, Klapal, Kyncl

Sestava na turnaji: Kopsa – Klapal, Kyncl, Kuzba, Valenta, Sládek, Louda

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

800
wpDiscuz