Kompletní výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.
Starší dorost – krajský přebor 7.10.
FK Chlumec n. Cidlinou – Kostelec/Častolovice
Utkání odloženo pro nezpůsobilý terén
Starší žáci – krajská soutěž 7.10.
Dobruška/Opočno – Kostelec/Častolovice 1:0 (0:0)
Branky: 🙁
Sestava: Mitana – Sejkora, Jirsa, Šupler, Till, Holanec, Leimer, Hovorka, Podolský, Jireš, Štěpánek, Solar, Lingr, Cejpek
Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Kostelec 8.10.
Kostelec/Častolovice – Vamberk/Rokytnice 8:0 (3:0)
Branky: 13. a 39. Poledno, 15. Hojný, 20. 31. a 37. Štěpánek, 21. a 38. Podolský
Kostelec/Častolovice – SK Třebechovice p. Orebem 3:3 (2:0)
Branky: 8. Štěpánek, 18. Šupler, 29. Podolský
Sestava na turnaji: Cejpek – Hojný, Podolský, Poledno, Šmída, Štěpánek, Šupler, Hlaváček, Lingr, Solar
Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Doudleby 7.10.
Kostelec/Častolovice "B" – TJ Velešov Doudleby 2:3 (1:2)
Branky: Kokish, Plocek
Kostelec/Častolovice "B" – TJ Loko Borohrádek 2:4 (1:2)
Branky: Havel, Miculyčová
Kostelec/Častolovice "B" – Černíkovice/Rychnov 5:1 (4:0)
Branky: Žežule J. 2x, Kokish 2x, Havel
Sestava na turnaji: Miculyčová – Sládek, Havel, Plocek, Kuzba, Kokish, Hájek, Izák, Vondráček, Žežule J.
Starší přípravka – krajský přebor – turnaj Nové Město 7.10.
Kostelec/Častolovice – FK Náchod 9:8 (4:3)
Branky: Beneš 3x, Kolář 3x, Hodný 2x, Šreibr
Kostelec/Častolovice – MFK Nové Město 17:10 (8:5)
Branky: Kolář 4x, Hodný 4x, Beneš 2x, Lux 2x, Vik, Bolehovský, Horák, Šreibr, Šeda
Sestava na turnaji: Myšák, Vik – Bolehovský, Šeda, Janeček, Beneš, Šreibr, Kolář, Lux, Horák, Mikysa, Hodný, Diviš
Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Borohrádek 7.10.
Kostelec/Častolovice "B" – Baník Vamberk 0:9 (0:5)
Branky: 🙁
Kostelec/Častolovice "B" – TJ Loko Borohrádek 0:12 (0:7)
Branky: 🙁
Sestava na turnaji: Juhas – Stříteský, Svátek, Kalousek, Nývlt, Bělka, Čtvrtečka, Kudláček
Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Kostelec 7.10.
Kostelec – AFK Častolovice 6:1 (3:0)
Branky: Kyncl 5x, Klapal
Kostelec – FC České Meziříčí 2:0 (1:0)
Branky: Valenta 2x
Sestava na turnaji: Hubálek – Klapal, Valenta, Kyncl, Juhas, Svátek, Sládek, Lipčák