Víkendové výsledky mládeže 30.9. – 1.10.

Kompletní výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.

Starší dorost – krajský přebor 30.9.

Kostelec/Častolovice – Hořice/Bělohrad 3:2 (2:1)

Branky: 32. 45. a 81. Cvejn

Sestava: Jiroušek – Oberreiter (46. Bečka), Rejchrt, Kytlík (46. Ježek), Šimerda – Kapucián (46. Trejtnar), Kvasnička, Plocek, Bartoš (82. Pelc), Cvejn – Sameljak

 

Starší žáci – krajská soutěž 1.10.

Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Hoříněves 1:3 (1:2)

Branky: 27. Rojek

Sestava: Mitana – Sejkora, Jirsa, Jireš, Till, Holanec, Leimer, Hovorka, Poledno, Šupler, Rojek, Izák, Hájek, Cejpek, Doskočil

 

Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Rychnov 1.10.

Kostelec/Častolovice – FC Spartak Rychnov n. Kněžnou 1:1 (0:0)

Branky: Šupler

Kostelec/Častolovice – SK Týniště nad Orlicí 1:0 (0:0)

Branky: Žežule J.

Sestava na turnaji: Cejpek – Poledno, Hlaváček, Podolský, Solar, Žežule J., Šupler, Hojný, Šmída, Štěpánek

 

Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Častolovice 30.9.

Kostelec/Častolovice "B" – Černíkovice/Rychnov 3:4 (0:3)

Branky: Šupler 2x, Miculyčová

Kostelec/Častolovice "B" – TJ Start Ohnišov 3:1 (1:1)

Branky: Šupler 3x

Sestava na turnaji: Plocek – Sládek, Havel, Miculyčová, Kuzba, Vondráček, Hájek, Izák, Kopecký, Šupler

 

Starší přípravka – krajský přebor – turnaj Náchod 1.10.

Kostelec/Častolovice – Dobruška/Opočno 8:14 (5:10)

Branky: Páleník 4x, Hodný, Diviš, Beneš, Kolář

Kostelec/Častolovice – FK Náchod 8:12 (3:6)

Branky: Beneš 4x, Hodný 2x, Bolehovský, Švandrlík

Sestava na turnaji: Vik, Pospíšil – Páleník, Myšák, Švandrlík, Bolehovský, Šeda, Beneš, Šreibr, Kolář, Lux, Horák, Mikysa, Hodný, Čtvrtečka, Diviš

 

Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Borohrádek 30.9.

Kostelec/Častolovice "B" – TJ Velešov Doudleby 9:7 (2:5)

Branky: Hodný 4x, Vik 3x, Nechanická, Čtvrtečka

Kostelec/Častolovice "B" – TJ Loko Borohrádek 3:10 (0:5)

Branky: Vik 2x, Svátek

Sestava na turnaji: Vik – Vít, Nechanická, Kudláček, Hodný, Čtvrtečka, Bělka, Juhas, Nývlt, Stříteský, Svátek, Šlaj

 

Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Albrechtice 1.10.

Kostelec – Sokol Lípa nad Orlicí 7:3 (4:1)

Branky: Klapal 2x, Kyncl 2x, Kuzba 2x, Hubálek

Kostelec – SK Týniště nad Orlicí 8:5 (3:1)

Branky: Kyncl 6x, Kuzba 2x

Sestava na turnaji: Kopsa – Klapal, Kyncl, Kuzba, Svátek, Juhas, Sládek, Archman, Valenta, Lipčák, Hubálek

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

800
wpDiscuz