Muži A tým KP – 8. kolo

Ne 1.10. 16:30, FK Kostelec "A" – Lázně Bělohrad 1:1 (0:1), pen. 3:5

Branky: 53. Říha

Sestava: Ikizgül – Šrámek (46. Švandrlík), Krupka, Kaplan, Jedlička – Klapal – Cvejn M. (73. Kvasnička), Klouda, Říha, Cvejn J. (78. Řehák) – Hašek

Diváků: 155

Zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam na TVcom zde

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Začátek zápasu nám vyšel, gólově jsme se však neprosadili a v závěru 1. poločasu dokonce inkasovali. Skóre jsme sice brzy po změně stran srovnali, dál to ale byla spíš křeč. Zvítězit jsme si dnes nezasloužili."

Komentář – Oldřich Velich, TJ Lázně Bělohrad:

"Vyložené gólové šance v dnešním utkání nebyly vidět ani jedné straně. Docela dlouho nám trvalo, než jsme se " dostali do zápasu ". Vstřelený gól však byl pro nás povzbuzením. Bohužel jsme brzo po přestávce inkasovali. Domácí chtěli strhnout vítězství na svou stranu pomocí dlouhých balónů do " vápna ", kterých bylo opravdu hodně. I my jsme chtěli vstřelit vítěznou branku, ale dnes jsme neměli kvalitu v předfinální fázi. Za druhý bod jsme velice rádi."