Starší přípravka KP – o umístění 4.kolo

Sobota 22.4. – Častolovice.

V sobotu 22.4. jsme sehráli další domácí turnaj v Častolovicích. Počasí sice fotbalu znovu moc nepřálo, ale kluci nejsou z cukru a nebyl důvod k nějakým případným odkladům. Jako první nás čekal Červený Kostelec, se kterým jsme se utkali vůbec poprvé. Soupeř to nebyl vůbec špatný, přesto se ale našim borcům podařilo šťastně o jednu branku zvítězit, zejména díky příkladné bojovnosti všech hráčů. Výsledek 6 : 5. Branky: Miculyčová a Beneš 2x ; Šreibr ; Hodný.

Vzápětí jsme se utkali s hradeckou Olympií. Těžký soupeř naše kluky přehrával především nasazením a touhou střílet branky. Výsledek 3 : 9. Branky: Šreibr ; Miculyčová ; Beneš

Dlouhá třízápasová pauza (trvala více jak 2 hodiny) nás bohužel již tradičně řádně uspala, proto v poločase vedl náš poslední soupeř z Broumova zcela po zásluze. Naštěstí se v druhé půli přístup hráčů výrazně zlepšil a nakonec se slavilo druhé těsné vítězství, tentokrát 8 : 7. Branky: Beneš, Hodný, Miculyčová po 2 ; Kuzba ; Šreibr.